Stoły Multimedialne – Interaktywne

Stoły Multimedialne - Interaktywne

Zastosowanie stołów interaktywnych

Korzystanie z tego typu urządzeń ma wiele zalet. Stoły interaktywne mają bardzo szerokie zastosowanie, zarówno w celach biznesowych jak i edukacyjnych.

Ekrany z naszej oferty wykorzystują najnowocześniejsze panele dotykowe, aby zapewnić użytkownikom płynne pisanie oraz obsługę dotykową.

Prezentacja produktów i usług

Stoły interaktywne to także nowoczesny sposób przedstawienia produktów i usług. Wykorzystanie nowoczesnej technologii umożliwia wykonanie zapadających w pamięć, atrakcyjnych prezentacji wizualnych.

Oferowane rozwiązania doskonale sprawdzają się w zastosowaniach B2C. Wspaniałe możliwości monitorów multimedialnych wykorzystywane są wśród pośredników nieruchomości, projektantów wnętrz czy w salonach samochodowych.

Lepsza praca zespołowa

Stół z ekranem dotykowym pozwala stworzyć bardziej przyjazne środowisko dla nowych pomysłów. Tablice multimedialne zapewniają nowy wymiar współpracy całego zespołu gdzie ekran umieszczony jest pośrodku, zamiast z przodu sali z jednym prezenterem.

Dla dzieci i szkół

Tablice multimedialne to również wspaniałe narzędzie dla placówek oświatowych wszelkiego typu.

Świetnie nadają się do wykorzystania podczas zajęć indywidualnych oraz grupowych. Tablice multimedialne wspomagają proces uczenia na każdym etapie. Ich zastosowanie wspomaga i zachęca dzieci do nawiązywania kontaktów, uczenia się na zmianę oraz pracy zespołowej.

gruby ekran ze szkła hartowanego
możliwość dostosowania i zablokowania pozycji ekranu
kółka z blokadą umożliwiające użytkowanie w całej klasie
możliwość wgrania oprogramowania edukacyjnego
łatwy w nawigacji ekran menu do nauki dzieci

Stoły interaktywne ALLTRIM

Nasza oferta to ekrany multimedialne w rozmiarach od 21’ do do 55″ lub większe. Urządzenia posiadają własne oprogramowanie. Istnieje również możliwość podłączenia ekranu do komputera zewnętrznego.

Oprócz nowoczesnej technologii, stoły interaktywne ALLTRIM cechuje najwyższa jakość wykonania. Obudowy ekranów dotykowych, wykonane mogą być z malowanej proszkowo stali. Zawsze szukamy nowych zastosowań naszej technologii. Współpracując z klientami, staramy się możliwie najlepiej dostosowywać nasze produkty do indywidualnych potrzeb.

Polecamy interaktywne stoły dotykowe, które wraz z oprogramowaniem do prezentacji i zarządzania treścią stanowią atrakcyjne narządzie do wykorzystania w:

  • szkołach
  • salach szkoleniowych
  • salach prezentacyjnych i konferencyjnych
  • stoiskach targowych
  • punktach reklamowych

Zadzwoń – zaprojektujemy stół dla Ciebie

Odpowiemy na Twoje pytania, przygotujemy ofertę zgodną z Twoimi wymaganiami. Dobierzemy odpowiednią przekątna monitora, technologię dotykową, parametry playera lub komputera . Zainstalujemy oprogramowanie do prezentacji i zarządzania treścią.