Największe zalety interaktywnych monitorów dotykowych

Internet i szeroko rozumiana elektronika niemalże z dnia na dzień usprawniają szybkie dotarcie do każdej informacji. W tym celu wykorzystujemy zarówno komputery stacjonarne jak i urządzenia mobilne. Coraz większą popularnością cieszą się również interaktywne monitory dotykowe.

Czym jest wyświetlacz interaktywny?

Monitor dotykowy, czy też wyświetlacz inetaraktywgny porównać można do dużych rozmiarów tabletu. Monitor tego rodzaju może mieć bardzo szerokie zastosowanie.

Nie tylko umożliwia on prowadzenie spotkań ale również wykorzystywany może być do reklamowania produktów, wyświetlania interaktywnych map obiektów (np. w biurowcach czy centrach handlowych), jak również organizowanie kreatywnych i innowacyjnych konferencji.

Łatwe podłączenie do różnego rodzaju urządzeń, czyni monitory dodatkowe bardzo wszechstronnym narzędziem. Monitory mogą współpracować z urządzeniami zarówno bezprzewodowo jak i za pomocą kabla.

Wykorzystanie monitorów dotykowych w zarówno w małych jak i dużych firmach, pozwala przenieść działania na wyższy poziom.

Najważniejsze funkcje monitorów dotykowych

Oto kilka najbardziej istotnych zalet podczas wykorzystywania monitorów dotykowych.

Ułatwienie sprawnego poruszania się w dużych obiektach
Ekran interaktywny w holu, lobby czy innym kluczowym miejscu dużego obiektu jak centrum handlowe, hotel czy stacja kolejowa to ogromne ułatwienie dla osób odwiedzających dane miejsce.

Szybki dostęp do informacji na temat lokalizacji konkretnych miejsc, to również mniej pracy w zakresie informowania bezpośredniego (przez pracowników).

Rozwiązania wysokiej jakości

Wysoka jakość urządzeń dostępnych w Alltrim to zaleta i przewaga nad tradycyjnymi wyświetlaczami i projektorami. Ekrany o wysokiej rozdzielczości pozwalają na wyświetlanie wyraźnego obrazu o wysokiej jakości.

Dzięki temu pracownicy, klienci czy uczestnicy konferencji mogą łatwo odczytać wyświetlane informacje, nawet z większej odległości.

Bezpieczeństwo

Zarówno wyświetlacze jak i stoły multimedialne są w pełni bezpieczne dla użytkowników. Konfiguracja tych urządzeń może być dopasowana do potrzeb konkretnego zastosowania.

Właściciel lub administrator może sprawować pełna kontrolę nad każdym wyświetlaczem, zapewniając bezpieczeństwo wszelkim danym.

Łatwiejsza organizacja i prowadzenie konferencji

Wyświetlacze interaktywne umożliwiają przyjazną dla użytkownika rejestrację udziału w dowolnych wydarzeniach i konferencjach.

Urządzenia te pomagają automatyzować podobne procesy oraz czynią je bardziej przejrzystymi. Sprawne wprowadzanie danych poprzez monitor dotykowy znacznie usprawnia przesyłane kluczowych informacji.

Usprawnienie komunikacji

Przejrzystość i sprawna komunikacja wewnętrzna między członkami zespołu ma kluczowe znaczenie dla zachowania kontroli i uniknięcia nieporozumień podczas realizacji różnego rodzaju projektów.

Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku pracy w większym zespole. Wielkoformatowe monitory dotykowe znacznie ułatwiają zadanie.

Kompatybilność

Wyświetlacze dotykowe z naszej oferty można dowolnie integrować z systemami operacyjnymi tj. Windows, iOS czy Android. Dzięki temu, aby uzyskać dostęp do treści monitor nie musi być podłączany do komputera.

Niezwykle łatwa promocja produktu lub usługi

Wielkoformatowe monitory dotykowe świetnie sprawdzają się w w zakresie promocji produktów lub usług. Mogę one pełnić rolę podobną do billboardu, z tą różnicą iż pozwalają one również na wprowadzenie informacji od potencjalnych klientów, jak np. informacje kontaktowe.

Umieszczenie wyświetlacza wielkoformatowego w kluczowych lokalizacjach obiektu pozwala reklamować produkty bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów reklamy.

Oszczędność kosztów i czasu

Praca interaktywnych monitorów dotykowych może odbywać się bez konieczności wykorzystywania dodatkowych elementów i akcesoriów jak okablowanie czy elementy sterujące. W ten sposób urządzenia są bardziej wydajne i minimalizują koszty utrzymania.

Sprawne przekazywanie informacji dzięki odpowiedniej ekspozycji ekranu pozwala zautomatyzować niektóre procesy i ograniczyć ingerencję człowieka. Informacje prezentowane klientom na wyświetlaczach interaktywnych pozwalają ograniczyć pracę recepcjonistki lub innych pracowników w hotelu lub dużym budynku biurowym.

Działanie w chmurze

Nowoczesne monitory interaktywne mogą być pracować z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych. Umożliwia to korzystanie z urządzenia z dowolnego miejsca.

Dzięki temy współpracownicy mogą udostępniać wszelkie treści, niezależnie od ich lokalizacji.

Możliwość nagrywania z ekranu

Opcja ta jest szczególnie przydatna dla osób biorących udział w konferencjach. Wszystkie prezentowane informacje mogą być dostępne w późniejszym czasie dzięki funkcji nagrywania. Uczestnicy konferencji nie muszą prowadzić notatek na bieżąco i mogą skupić większą uwagę na informacjach przekazywanych przez wykładowcę.


Zadzwoń – dobierzemy odpowiednią technologię

Zadzwoń – odpowiemy na Twoje pytania. Przygotujemy ofertę zgodną z Twoimi wymaganiami. Dobierzemy odpowiednią technologie.

zadzwoń
Zobacz również
Alltrim - Monitory i Technologie Dotykowe - Jak wybrać monitor reklamowy?

Na co zwrócić uwagę kupując monitor reklamowy? Jak efektywnie wykorzystać potencjał tych urządzeń, a przede wszystkim jak nie przepłacić?

Alltrim - Monitory i Technologie Dotykowe - Ekran dotykowy – czym jest i jak działa?

Ogromny wzrost popularności ekranów dotykowych sprawia, że trudno uwierzyć że technologia paneli dotykowych została wynaleziona już w latach 60.